Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Národní kontaktní databáze

 

Pro evidenci zájemců o práci v mezinárodních organizacích používá Ministerstvo zahraničních věcí/Národní kontaktní místo tzv. Národní kontaktní databázi (NKD).

Možnost vytvořit v Národní kontaktní databázi svůj profil má každý občan České republiky starší 18 let. Předpokladem pro práci v MeO je odbornost, jazykové znalosti a dobrý zdravotní stav. Předchozí zkušenosti z pracovního působení v zahraničí, zejména v MeO a jejich misích a operacích, jsou vítány.

Vyplnění dotazníku k zařazení do NKD nezakládá automaticky nárok na pracovní vyslání do mezinárodní organizace. Jejím hlavním účelem je v případě potřeby vyhledat vhodné adepty na konkrétní pohledávaná místa v MeO a informovat uchazeče o aktuálně nabízených pozicích v institucích EU a MeO.

Pokud máte zájem o registraci v databázi, pokračujte, prosím, vyplněním registračního formuláře.

Po provedení registrace obdržíte e-mailem uživatelské jméno (Vaše e-mailová adresa) a heslo (sedmimístná kombinace číslic a písmen), jejichž pomocí můžete vstupovat do svého dotazníku a provádět aktualizace. Doporučujeme, abyste si přihlašovací údaje zkopírovali a uložili pro další použití.

Pokud nebudete moci dohledat své přihlašovací údaje, obraťte se e-mailem na adresu nkm@mzv.cz, kde můžete ovněž konzultovat Vaše případné další dotazy.

přílohy

Informace o zpracování osobních údajů 30 kB doc (Word dokument) 22.1.2021

.