Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

V červnu proběhnou dva webináře pro veřejnost - příprava na testy EPSO

 

Ve dnech 10. a 17. června 2021 Diplomatická akademie nabízí v rámci Strategie podpory Čechů v EU dva webináře pro zájemce o evropskou kariéru.

Dva jednodenní kurzy, určené zejména pro kandidáty, kteří nedávno podali přihlášku do výběrového řízení, i pro další zájemce z řad veřejné správy, studentů vysokých škol i široké veřejnosti jsou určeny pouze pro české občany, vzhledem k tomu, že jsou podporovány vládní strategií České republiky. Proběhnou zdarma ONLINE formou webinářů ve dnech 10. a 17. června 2021 mezi 9:30 - 16:30 hod.

Semináře mají shodný obsah. 10. června bude přednáška i procvičování francouzsky a 17. června bude jazykem semináře i cvičení angličtina.

Webináře povedou lektorky francouzské École Nationale d´Administration (ENA).

Tyto semináře přiblíží uchazečům pravidla výběrových řízení pořádaných Evropským úřadem pro výběr personálu (EPSO) s důrazem na metodologii jejich 1. kola. To probíhá formou „Computer Based Testing“ (CBT) a skládá se z testů verbálního, numerického a abstraktního uvažování.

V případě zájmu se registrujte skrze níže uvedený odkaz.

Seminář 10. června 2021

https://praha.eurocentra.cz/ecms/praha/akce/6408/preparation-aux-concours-europeens-raisonnement-verbal-numerique-et-abstrait/

Seminář 17. června 2021

https://praha.eurocentra.cz/ecms/praha/akce/6409/preparation-for-european-institutions-open-competitions-verbal-numerical-abstract-reasoning-tests/

Detailní program webinářů naleznete v příloze.

Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Odbor vzdělávání a Diplomatické akademie, pořádá ve spolupráci se zahraničními lektory zdarma školení k jednotlivým kolům výběrového řízení do institucí EU. 

O dalších školeních budeme informovat na těchto stránkách.

Více informací, jak se přihlásit do institucí EU, naleznete na webových stránkách EPSO.

přílohy

10062021 210 kB pdf (Acrobat dokument) 28.5.2021

17062021 186 kB pdf (Acrobat dokument) 28.5.2021

.