česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ©Velvyslanectví České republiky v Kuala Lumpur
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Velvyslanectví pořádá dny Česka v Malajsii - Czech Days 2024

Kdy: 06.06.2024 - 09.06.2024, Kde: The Intermark Mall, Kuala Lumpur

Velvyslanectví České republiky v Kuala Lumpur zve české firmy z cestovního ruchu, ale také retailu k účasti na Czech Days 2024, tedy multisektorové prezentací, zaměřené na šíření dobrého jména a obrazu České republiky a uspořádané Velvyslanectvím České republiky v Kuala Lumpur ve spolupráci s agenturou na podporu cestovního ruchu – CzechTourism od 6. do 9. června 2024.
 

Ve dnech 6. – 9. června 2024 se ve foyer prestižního nákupního centra v Kuala Lumpur – v Intermarku, uskuteční tzv. Czech Days 2024, tedy několikadenní prezentace turistických lákadel Česka, určená pro návštěvníky komplexu (kromě Mallu zde sídlí i banky a další významné nadnárodní instituce).

 

Foyer Mallu Intermark

Foyer Mallu Intermark

 

V rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie, tzv. PROPEDu, bude zajištěna  gastronomická prezentace tradičních českých jídel, jejich příprava českým kuchařem a také několik prezentačních stánků. Ty jsou připraveny k prezentaci cestovním kancelářím z Česka, dalším účastníkům cestovního ruchu, či také českým retailovým firmám jejichž značka podpoří vnímání České republiky v Malajsii. Pro úspěch akce bude zajištěna i číše vína a networkingový společenský podnik, na který budou pozváni významní  hosté z dotčených sektorů, či nominovaných zúčastněnými českými firmami. Zájemci o účast mohou kontaktovat obchodního radu pověřeného zajištěním akce, p. Milana Dostála ( Milan.Dostal@mzv.gov.cz

 

Milan Dostál, obchodní rada, Velvyslanectví České republiky v Kuala Lumpur