česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: SEDIA
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvánka k prezentaci českých výrobců a dodavatelů zemědělských technologií v Malajsii

Kdy: 12.07.2022 - 15.07.2022, Kde: Sabah

Velvyslanectví České republiky v Kuala Lumpur vyzývá české firmy z oblasti zemědělství k účasti na podnikatelské misi do Malajsie, která je v rámci projektu PROPED plánovaná v termínu od 12. - 15. července 2022.
 

Cílem projektu je představení předních českých dodavatelů potravinářských technologií, zejména na zemědělskou techniku, smart farming, krmiva a potravinářského vybavení, včetně pivovarů a destilačních přístrojů, přístrojů na úpravu vody a zavlažování, solární řešení off-grid, zařízení pro zefektivnění pěstování a sklizně komerčních plodin, zpracovatelské a balící linky pro finalizaci produktů. Dále se mise také zaměří na sektory vodohospodářství, těžební či zdravotnický (likvidace nemocničního odpadu).

Velvyslanectví ve spolupráci s honorárním konzulem v Kota Kinabalu panem Vincetem Tanem a Sabah Economic Development and Industry Authority (SEDIA) zajistí kulatý v Kota Kinabalu (stát Sabah). Součástí projektu bude také návštěva státní firmy POIC Sabah, plantáže a zpracování palmy olejné či jiné klíčové projekty zaměřené na smart farming. Velvyslanectví plánuje uskutečnit v rámci tohoto projektu obdobný stůl i v hlavním městě Kuala Lumpur.

Mise českých firem do Malajsie by měla českým firmám umožnit navázat prostřednictvím kulatých stolů a schůzek B2B obchodní kontakty v Malajsii a seznámit se s místním podnikatelským prostředím a se situací na trhu potravinářských strojů, zařízení a technologií. Přínosem projektu by tak mělo být i povzbuzení českých firem, aby se s podporou velvyslanectví na malajsijský trh do budoucna zaměřily a hledaly v Malajsii zajímavé obchodní příležitosti.

 

V případě zájmu o účast či vice informací prosím kontaktujte obchodního radu našeho velvyslanectví, pí. Renatu Brandstätterovou na renata_brandstatterova@mzv.cz

Renata Brandstätterová, ekonomický diplomat, Velvyslanectví ČR v Kuala Lumpur