česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © Witkowitz ENVI
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Malajsie se stává dalším úspěšným trhem společnosti Witkowitz Envi

Sociální a hospodářské změny posledních let přispívají k silnému ekonomickému růstu této země a otevírají možnosti pro české firmy, které jich stále více využívají. Dalším z úspěšných příkladů je společnost Witkowitz Envi a.s.

Česká firma Witkowitz Envi a.s. využila příležitostí rapidně rostoucích trhů v různých částech Malajsie, které nabízejí pro výrobce environmentálních technologií řadu distribučních možností.

Společnost v Malajsii konkrétně cílí na distribuci environmentálních technologických souborů, jako jsou čistírny odpadních vod a bioplynové stanice. V tuto chvíli se jedná především o dodávky nadzemních nádrží, tedy o tradiční české produktové portfolio, jako jsou smaltované plechy či ocelové a nerezové nádrže.

Witkowitz Envi a.s. se po dvouletém jednání dohodla na spolupráci s malajsijskou firmou TANK TEAM Sdn Bhd a společně již úspěšně realizovaly dodávky smaltovaných nádrží na vodu a své technologie čistíren odpadních vod v malajsijských státech Selangor, Perak, Pahang či Sabah. Růst HDP o 5-6 % ročně je pro firmu značnou zárukou pro další slibnou spolupráci.

Rychle se rozvíjející aktivity společnosti v teritoriu potvrzují vzrůstající zájem malajsijských průmyslových podniků o nové technologie odpadového hospodářství.

„Návrat ke značce WITKOWITZ není jen pocta její 190leté historii. Symbolizuje nový začátek, který těží z unikátního know-how, technologického umu, transformace výrobního programu a nové vize společnosti. Její součástí je vlastní engineering a kompletní produkce s vysokou přidanou hodnotou. Společnost díky vysoké kvalitě technologie výroby a dobrým referencím dlouhodobě vyváží výrobky a technologie do celého světa a jsme rádi, že se k tomu nyní již řadí také malajsijský trh.“, doplňuje Lukáš Ryška, jeden z obchodních ředitelů společnosti.  

 

Lenka Tomanová, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Kuala Lumpur

 

Witkowitz Envi - Instalace 1

Witkowitz Envi - Instalace 1

Witkowitz Envi - Instalace 2

Witkowitz Envi - Instalace 2