V ČR proběhl Iberoamerický týden a mezinárodní konference
,27.05.2026 / 20:38 | Aktualizováno: 27.05.2026 / 20:43
V Praze se dne 21. května 2026 na Ministerstvu zahraničních věcí ČR uskutečnila mezinárodní konference „Česká republika a Iberoamerika - Nové formy spolupráce v současném geopolitickém kontextu“. Konference byla vyvrcholením… více ►