česky  english 

rozšířené vyhledávání

Konzulární úsek Velvyslanectví

Adresa a úřední hodiny konzulátu se nacházejí v sekci "o velvyslanectví" na našich stránkách. Osobní návštěvu (kromě případů konzulární nouze) je nutné dohodnout předem, ideálně e-mailem.

E-mail: consulate_singapore@mzv.cz (celková velikost příloh do 10MB)

Personální obsazení konzulátu:

Konzul a zástupce velvyslankyně:

Petr Manoušek

Konzulární referent:

Róbert Novotný

Nouzová linka

Velvyslanectví ČR v Singapuru poskytuje 24 hodin denně (i v mimopracovní době, ve dnech volna i o svátcích) stálou pohotovost pro případ, že se občané ČR ocitnou z jakýchkoli důvodů na území Singapuru v nouzi. Prosíme, využívejte telefonní číslo stálé služby pouze v případech velmi vážné osobní situace jako např.: ztráta nebo odcizení cestovních dokladů (hrozí-li zmeškání letu a je-li nutno okamžitě vystavit náhradní cestovní doklad), nehoda, ohrožení života, zadržení policií apod.

Telefonní číslo mobilního telefonu stálé služby:

- při volání z území Singapuru: 9011 6411

- při volání ze zahraničí: +65 9011 6411 (časový posun vzhledem ke středoevropskému letnímu času je +6 hodin, v zimním čase +7 hodin)

Poplatky / Fees

Consular and visa fees for the current month are displayed in the attached file below. Konzulární a vízové poplatky za aktuální měsíc jsou uvedeny v přiloženém souboru níže. více ►

Úřední deska

Na Úřední desce Velvyslanectví ČR v Singapuru jsou zveřejňovány písemnosti, které se adresátovi nepodařilo doručit převzetím, prostřednictvím provozovatele poštovních služeb nebo jiným vhodným způsobem v místě obvyklým podle ustanovení §… více ►