english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Prezentace firmy Linet pro saúdské partnery na velvyslanectví v Rijádu

Dne 8.5.2017 uskutečnila společnost Linet Group prezentaci "Future of Care by LINET" na velvyslanectví ČR v Rijádu.

Akce, kterou uspořádaly v úzké spolupráci společnost LINET Group a obchodní úsek Velvyslanectví ČR v Rijádu, byla rozdělena na dvě části. V odpoledním bloku, který zahájili svým projevy velvyslanec ČR v Saúdské Arábii J. Slavík, který nad akcí převzal záštitu, a obchodní ředitel Linetu P. Foit, představil Linet ústy ředitele regionální kanceláře Linetu v Dubaji J. Plecitého svou koncepci "Future of Care by LINET", která je zaměřena na optimalizaci pracovního prostředí pro zdravotnický personál a současně přináší i zlepšení pobytu pacientů v nemocnicích. Tohoto prvního bloku se zúčastnili na pozvání Linetu především vedoucí pracovníci renomovaných saúdských nemocnic a zástupci ministerstva zdravotnictví Saúdské Arábie.

Druhý, večerní blok, byl koncipován do dvou částí. V první části proběhla pro širší okruh pozvaných pracovníků nemocnic prezentace programu "Future of Care by LINET". Poté byl velvyslancem ČR J. Slavíkem, obchodním ředitelem Linetu P. Foitem a generálním ředitelem partnerské společnosti Linetu fy Salehiya Dr. Saudem Al-Eshaiwym zahájen raut, kde si přítomní v široké diskusi vyměňovali své zkušenosti z práce ve zdravotnictví. Současně byly přítomným předváděny i výrobky společnosti Linet, které byly instalovány v prostorách velvyslanectví.

Akce byla dalším výsledkem dlouhodobé podpory velvyslanectví ČR v Rijádu českým firmám a současně pokračováním akcí, které společnost Linet několik let ve spolupráci s velvyslanectvím v Rijádu pořádá. Jak Linet, tak velvyslanectví v Rijádu hodnlají v této spolupráci i nadále pokračovat a již nyní jednají o možnostech pořádání dalších akcí v areálu velvyslanectví.

Mgr. Petr Hošťálek, obchodní rada
Velvyslanectví ČR v Rijádu

linet2017

 

linet2017

 

linet2017