english  azərbaycan dili / по-русски  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Radek Pechman
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká elektronika SENCOR vstoupila na ázerbájdžánský trh

Česká značka SENCOR, vycházející z technologických tradic svých japonských zakladatelů, vstupuje na ázerbájdžánský trh. SENCOR díky šířce svého sortimentu a vysoké kvalitě svých výrobků vhodně doplňuje tradiční dodavatele ázerbájdžánských obchodů s elektronikou.

Ázerbájdžánští spotřebitelé mohou od července 2022 v místních obchodech s elektronikou zakoupit kromě výrobků, na něž jsou zvyklí, také českou elektroniku značky SENCOR, patřící do skupiny FAST ČR. Ve spolupráci se svým výhradním obchodním partnerem pro Ázerbájdžán, distribuční společností Integral, začala společnost SENCOR prodávat výrobky na pultech deseti kamenných prodejen značky Maxi.az nejen v hlavním městě Baku, ale i v několika ázerbájdžánských regionech a on-line prostřednictvím svého eshopu. Síť partnerských prodejen zaručuje perspektivu rozšíření produktů po celém Ázerbájdžánu.

Hlavní výhodou firmy SENCOR na ázerbájdžánském trhu představuje nadstandardní záruka na produkty, ostatní prodávané značky poskytují na svoji elektroniku pouze státem garantovanou roční záruku. Škála nabízených výrobků osvědčené kvality za přiměřenou cenu má potenciál cílit na široký okruh zákazníků.

Ve dnech 1. až 3. listopadu 2022 uspořádal SENCOR v bakuském tréninkovém centru společnosti Maxi.az školení pro místní prodejce a pracovníky partnerských regionálních prodejen zaměřené na prodej produktů a specifika jejich používání. Školení zahájil svým úvodním vystoupením velvyslanec České republiky Milan Sedláček. Přivítal značku na trhu, poukázal na kvalitu jejích výrobků a ocenil proaktivní přístup obchodních zástupců značky na ázerbájdžánském trhu. Závěrem popřál oběma partnerům mnoho zdaru a prodaných výrobků značky SENCOR.

SENCOR v nejbližších měsících zamýšlí plně vstoupit na trh za pomoci marketingové kampaně vedené obchodním řetězcem na v Ázerbájdžánu velmi populárních sítích Instagram a TikTok. Cílem je představení značky co nejširšímu okruhu zákazníků.

Sencor v Ázerbájdžánu

Sencor v Ázerbájdžánu

Sencor v Ázerbájdžánu

Sencor v Ázerbájdžánu

Sencor v Ázerbájdžánu

Sencor v Ázerbájdžánu

 

Sencor v Ázerbájdžánu

Sencor v Ázerbájdžánu