deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © Europäische Kommission Wien
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

20 YEARS TOGETHER - 20. VÝROČÍ ČR V EU

Kdy: 07.05.2024 11:00 - 14:00, Kde: Haus der Europäischen Union, Wipplingerstrasse 35, 1010 Wien

V květnu 2024 oslavíme 20. výročí pátého a největšího rozšíření Evropské unie v její historii - spolu s dalšími devíti zeměmi si i Česko připomíná již 20 let v EU.
 


Připojte se k nám* spolu s významnými hlavními řečníky a panelisty v diskuzi, která zdůrazní přínos rozšíření pro jednotlivé země, přínosy pro evropskou integraci jako celek, získané zkušenosti a vyhlídky pro další kolo rozšíření, tedy Unii s potenciálně více než 30 členskými státy.

Za Českou republiku se této události účastní Pavel Telička, bývalý komisař EU, místopředseda Evropského parlamentu a hlavní vyjednavač pro vstup České republiky do EU.

Kapacita návštěvníku omezena, registrace budou zpracovávány na základě pořadí (first come, first served) prostřednictvím e-mailu:

COMM-REP-VIE-VERANSTALTUNG@ec.europa.eu


Pozvánka - 20 Years Together (PDF, 691 KB)


* Pořádáno z iniciativy velvyslanectví Slovinské republiky a České republiky spolu se Zastoupením Evropské komise v Rakousku a velvyslanectvími Kypru, Estonska, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Malty, Polska a Slovenska a podpořeno belgickým předsednictvím Rady EU.