français  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvánka na globální technologickou konferenci "ICT Spring" v Lucembursku

Luxembourg European Convention Center se ve dnech 15. – 16. 5. 2018 otevře pro globální technologickou konferenci „ICT Spring“ .

Předpokládá se účast na 5.000 odborníků a 500 různých  společností , od zbrusu nových start-upů (unicorns) po mnohonásobně větší společnosti, z více než 70 zemí z hlavních tematických oborů, digitalizace, vč. finanční (FinTech), vesmírných technologií a umělé inteligence, networking. Konference vytvoří prostor pro diskusi  o budoucí spolupráci s investory (pitching) a umožní  interaktivní diskusi o posledních technologických trendech a inovacích a jejich dopadech na společnost a vytváření pracovních míst.

Na veletrhu bude rovněž prezentován  lucemburský  vládní program podpory digitalizace a inovačního systému, resp. globálního propojení  lucemburské ekonomiky. Součastí konference je i řada doprovodných akcí, včetně technického fóra, kde bude možno si  některé technické novinky z oblasti ICT vyzkoušet. Konferenci doporučujeme pozornosti etablovaných i start-upových českých  firem.

Registrace na  konferenci ICT Spring Europe   (za předpokladu uvedení kódu Zastupitelského úřadu  Lucemburk (AMB18) je účast pro české  podnikatele zdarma).

Adresa místa konání akce: 4, Place de l´Europe, L-1499 Lucemburk, tel. 00352/26.27.691.

 

Autor: Mgr. Kateřina Sternbergová, , rada, Velvyslanectví České republiky v Lucemburku