français  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: UN
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Lucembursko: The Smart Manufacturing Week 2023 - příležitost pro firmy v oblasti udržitelného rozvoje

Konference The Smart Manufacturing Week 2023 ve dnech 6. - 9. června 2023 v Lucemburku nabízí specializovaný a technický program, který zkoumá udržitelnost a efektivitu ve výrobě z praktického obchodního hlediska. 

Mezinárodní konferenci pořádá vládní agentura LuxInnovation, jejímž cílem je především přispívat k rozvoji  inovačních příležitostí a rozvoji udržitelné, konkurenceschopné a digitální ekonomiky. Pro vytvoření skutečně udržitelných a inteligentních továren jsou nezbytné inovace v celém výrobním hodnotovém řetězci, proto je konference The Smart Manufacturing Week 2023 zaměřena především na oblast udržitelného rozvoje v souladu s agendou 17 cílů udržitelného rozvoje OSN.

Během čtyřdenního programu firmy budou mít možnost seznámit se s inovativní způsoby, jak snížit dopad svých výrobních procesů na životní prostředí a zároveň minimalizovat náklady a zvýšit svou konkurenceschopnost.  

Hlavními tématy konference a dalších aktivit budou: 

Strategie, řízení a dodržování předpisů
Lidské zdroje
Výroba zboží nebo služeb
Nákup a zadávání veřejných zakázek
Infrastruktura
Podpůrné funkce
Klíčové trendy ve stavebnictví a udržitelná řešeníá stávajících výzev.

Program zahrnuje mimo jiné aktuální panelové diskuse, best- practices vybraných firem v oboru, prezentace, semináře, B2B matchmakingová setkání, návštěvy podniků a výstavy. 

Registrace je možná do 31. května 2023 na webových stránkách LuxInnovation.

Barbora Pláničková, ekonomická diplomatka ZÚ Lucemburk