česky  english  bahasa indonesia 

rozšířené vyhledávání

Konzulární oddělení

K podání vízových žádostí a k úkonům konzulárním (ověření podpisu,  matriční dokumenty, cestovní doklady, CzechPoint, atd.) je nutno se předem objednat prostřednictvím e-mailu. Více informací k objednávání k podání vízových žádostí lze nalézt v sekci Vízový objednávací systém. V mimopracovní době a ve dnech volna a státních svátků je pro české občany k dispozici nouzová telefonní linka.
 

Úřední hodiny

Konzulární a vízové záležitosti jsou vyřizovány na základě termínu předem sjednaného e-mailem na jakarta@mzv.gov.cz. Konzulární oddělení je uzavřeno ve dnech státních svátků ČR.

 

pondělí-pátek            8.30-12.00 hodin (po předchozím objednání)

                                     13.00-17.00 hodin (po předchozím objednání)

Telefonní infolinka Konzulárního oddělení

pondělí-pátek            14.30-15.30 hodin

 

Adresa 

Jl. Gereja Theresia 20, Menteng, Jakarta 10350

 

Telefon

ústředna: +62 8119 245 663 / +62 8119 245 664

Telefonní infolinka Konzulárního oddělení je k dispozici pondělí-pátek (kromě státních svátků) v čase 14.30-15.30 hodin.

Telefonní infolinka slouží k zodpovídání obecných dotazů týkajících se vízového a pobytového procesu a konzulárních záležitostí. Jejím účelem není zodpovídání dotazů týkající se současného stavu jednotlivých vízových a pobytových žádostí ani k objednávání termínů k osobnímu podání. Podotýká se, že na konzulární oddělení Velvyslanectví ČR v Jakartě se denně obracejí desítky žadatelů. Pro případ, že se Vám nepodaří spojit telefonicky, zašlete svůj dotaz e-mailem.

 

E-mail

jakarta@mzv.gov.cz

Upozorňujeme, že s platností od 18. ledna 2024 došlo ke změně e-mailových adres Velvyslanectví ČR v Jakartě. E-maily adresované na původní emaily ZÚ (tj. bez koncovky @mzv.gov.cz) budou přesměrovány na novou adresu.

 

Sociální sítě

Konzulární oddělení nevyužívá sociální sítě ke komunikaci s veřejností.

 

Webové stránky

https://mzv.gov.cz/jakarta

 

Jednací jazyk

čeština, angličtina

 

⚠︎ Nouzová linka pro občany ČR ⚠︎

V mimopracovní době (17.00–8.30 hodin) a ve dnech státních svátků a volna je v provozu nouzová telefonní linka, na niž se mohou obrátit občané ČR, kteří se na území Indonésie, Východního Timoru a Sultanátu Brunej ocitnou v nouzi (úmrtí, zranění, ztráta nebo odcizení cestovního dokladu, zadržení policií, apod.).

Telefon: +62 81 11 94 12 51

Toto telefonní číslo není určeno pro sdělování obecných informací týkajících se vízových žádostí nebo aktuálních podmínek vstupu na území Indonéské republiky.

Prosíme, aby toto číslo bylo využíváno českými občany pouze v případech nouze mimo pracovní dobu velvyslanectví. 

V případě nouze se lze rovněž obrátit na honorární konzuláty ČR v Indonésii dle místa Vašeho pobytu (Sanur, Surabaya, Semarang).

 

Více informací

Na níže uvedených odkazech najdete více informací k jednotlivým tématům:

Konzulární informace

Vízové informace

Územní obvody českých zastupitelských úřadů