česky  english  bahasa indonesia 

rozšířené vyhledávání

Vízové informace pro cizince v působnosti velvyslanectví

Ze zemí působnosti zastupitelského úřadu ČR v Jakartě podléhají pro krátkodobé pobyty (do 90 dnů) v České republice/schengenském prostoru vízové povinnosti toliko občané Indonéské republiky.

Občané Sultanátu Brunej a Východního Timoru vízové povinnosti pro krátkodobé pobyty (do 90 dnů) v České republice/schengenském prostoru nepodléhají.

CR_EU

CR_EU

Kteří občané vízové povinnosti pro krátkodobé pobyty (do 90 dnů) v ČR/schengenském prostoru podléhají?

Kteří občané vízové povinnosti pro krátkodobé pobyty (do 90 dnů) v ČR/schengenském prostoru nepodléhají?

Občané států podléhajících vízové povinnosti, kteří dlouhodobě pobývají na území Indonéské republiky, Sultanátu Bruneji či Východního Timoru, podávají žádost o krátkodobé schengenské vízum (k pobytu do 90 dnů) prostřednictvím vízového centra operovaného outsourcingovou společností VFS Global v Jakartě, a to za předpokladu, že Česká republika jediným nebo hlavním cílem cesty do schengenského prostoru. 

Občané všech zemí působnosti zdejšího zastupitelského úřadu podléhají vízové povinnosti pro dlouhodobá víza a povolení k pobytu. Občané Sultanátu Brunej jsou oprávněni k podání žádosti o dlouhodobé vízum/dlouhodobý/trvalý pobyt na kterémkoliv zastupitelském úřadě České republiky v zahraničí. Občané Indonéské republiky a Východního Timoru jsou oprávněni k podání žádosti o tento typ pobytu výhradně na Velvyslanectví České republiky v Jakartě.