česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: tištěná brožura - report z akce 2017 - Frankfurt Messe
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvánka na konferenci Železnice Indie - další z akcí na podporu českých výrobců v železničním průmyslu

Kdy: 30.08.2018 - 31.08.2018, Kde: Hotel Lalit, Nové Dillí

Velvyslanectví České republiky v Dillí vyzývá společnosti ze sektoru železniční dopravy a výroby k účasti na 3. ročníku konference a veletrhu Železnice Indie (Rail India Conference and Expo), která se koná od 30. – 31. srpna 2018 v hotelu LaLit v indickém Dillí. Akci lze spojit s účastí na jiné konferenci „Inteligentní železnice“, kde se prostřednictvím naší ambasády zúčastní Česká republika jako partnerská země jen o dva dny dříve a v průběhu 4 dní tak maximálně využít účast na dvou významných akcích, které se konají v Indii v roce 2018. Velvyslanectví navíc pro případné účastníky vyjednalo výhodné podmínky včetně možného veletržního stánku.
 

Pořádající Messe Frankfurt organizuje jednu z předních železničních konferencí Indie nazvanou Rail India Conference and Expo. Velvyslanectví České republiky plánuje v případě zájmu účast stejně jako v loňském ročníku, kdy se konference zúčastnilo více než 200 účastníků včetně 32 významných řečníků. Mezi nimi nechyběly ani české firmy. Akce se uskuteční 30. – 31. srpna 2018 v hotelu LaLit v indickém Dillí a kromě konference je možné prezentovat své služby a výrobky na stánku, jehož zvýhodněný pronájem Velvyslanectví zajistilo.

Indie představuje zemi s velkou perspektivou v železnici. Kromě kvantitativního rozvoje zavedením nových (i vysokorychlostních) koridorů dochází i ke stále větší pozornosti indické vlády, která financuje modernizaci vozového parku i infrastruktury velikými částkami. Kromě osobní dopravy dochází k rozvoji dopravy nákladní a stále více pozornosti je zaměřené na zvyšování přepravní rychlosti, snížení nehodovosti a komfortnější přepravu. Mnoho zahraničních firem tak směřuje své aktivity právě do Indie, kde je zřetelná vysoká poptávka po technologiích, které si není schopna zajistit z domácí líhně.

Konferenci Železnice India přislíbili navštívit nejdůležitější subjekty z oblasti železnic v Indii, od výkonného orgánu Indických drah, přes železniční výrobce až po odborníky z přidružených sektorů. Chybět nebudou ani manažeři a vysocí funkcionáři s rozhodovacími pravomocemi z oblasti městských kolejových systémů či metra. V případě zájmu či potřeby více informací prosím neváhejte kontaktovat obchodního radu Velvyslanectví České republiky v Indii p. Milana Dostála na e-mailu Milan_Dostal@mzv.cz Informační brožuru, program a report z minulého ročníku naleznete v příloze.

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí

přílohy

Program 236 KB PDF (Acrobat dokument) 31.7.2018

Program 997 KB PDF (Acrobat dokument) 31.7.2018

Informační brožura 791 KB PDF (Acrobat dokument) 31.7.2018