česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: brožura FICCI
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Inteligentní železnice - výzva k účasti českých firem na konferenci v Indii

Kdy: 28.08.2018, Kde: Nové Dillí, Federation House

Velvyslanectví České republiky v Dillí zve české firmy, aby využily možnosti účasti na 2. ročníku konference „Inteligentní železnice“ (SMART Railways Conclave), specializované na technologickou inovaci na železnicích, která se koná 28. srpna 2018 v Dillí. Konference je zaměřena na úlohu modernizace a digitalizace, využití nových technologií, efektivnějšího využití energií, rozvoje železniční infrastruktury, integrovaných dopravních systémů, analytických systémů a automatického sběru dat, které vedou ke zlepšení služeb zákazníkům, udržitelnosti a konektivitě napříč Indií. Česká republika se bude účastnit prostřednictvím Velvyslanectví jako partnerská země.
 

Pořádající asociace FICCI – (Federace indických obchodních komor a průmyslů) je nejstarší a největší z obchodních a hospodářských komor v Indii. Ekonomické oddělení Velvyslanectví České republiky se konference zúčastní nejen jako jeden z vystupujících, nýbrž zajistilo i stánek, na kterém bude zájemce informovat o unikátních řešeních českých výrobců, které jsou dostupné pro Indii na její cestě za bezpečnější, rychlejší a komfortnější železnicí.

Železnice má v Indii obrovský potenciál, plynoucí z chybějící infrastruktury, zoufale hledající partnery pro svůj rozvoj, objem osobní dopravy i rostoucího významu dopravy nákladní. Železniční doprava má zároveň své místo i v plánech vlády na příští desetiletí, která do ni plánuje investovat astronomické částky. Představuje tak jeden z nejperspektivnějších oborů v Indii, a proto Velvyslanectví přikládá účasti na této i podobných akcích nemalý význam.

 

Vlak

 

To nejdůležitější z konference přináší:

  • propojení mezi účastníky a špičkou v oboru, zástupci vládní i soukromé sféry
  • fórum, sloužící k diskuzi a výměně názorů
  • setkání prodejců a výrobců s klíčovými zástupci vlády
  • prezentace vlivných řečníků a eminentních expertů i vizionářů
  • konstruktivní dialog s manažery na rozhodujících pozicích
  • výměnu zkušeností a dovedností a informace o investičních příležitostech na indických železnicích

Velvyslanectví České republiky doporučuje účast na zmíněné konferenci, která se koná 28. srpna 2018 v Dillí v sídle federace FICCI. Pořadatelé nabízejí několik balíčků pro samostatné vystavovatele, které naleznete v přiloženém souboru „Nabídka sponzoringu“. Zároveň však upozorňujeme, že Velvyslanectví se bude akce účastnit, pro možnosti participace proto doporučujeme kontaktovat napřímo obchodního radu Velvyslanectví p. Milana Dostála na Milan_Dostal@mzv.cz do 10. srpna 2018. 

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí

přílohy

Marketingová publicita 2 MB PDF (Acrobat dokument) 23.7.2018

Informační brožura 2 MB PDF (Acrobat dokument) 23.7.2018

Nabídka sponzoringu 215 KB PDF (Acrobat dokument) 23.7.2018