česky  українською 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Generální konzulát České republiky ve Lvově
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Na Ukrajině se představily české vodohospodářské technologie a technologie smart cities

České společnosti Zikmund Electronics, s.r.o. a Market Connect, s.r.o. se  ve dnech 18. a 19. srpna 2021 představily ukrajinským partnerům ve Lvově. Prezentaci obou společnosti vedl pan Michal Neumann, ředitel Market Connect s.r.o. a obchodní zástupce Zikmund Electronics, s.r.o.

Obchodní zástupce společnosti Zikmund Electronics, s.r.o. Michal Neumann představil 18. srpna 2021 produkci společnosti na semináři uskutečněném ve lvovském vodárenském podniku Lvivvodokanal. Semináře se zúčastnilo téměř padesát zástupců vodárenských podniků z Ukrajiny a Moldavska. Součástí byla i názorná prezentace tlačné kamery TechWorm určené pro inspekci a trasování vodovodního a kanalizačního potrubí.

O den později představil Michal Neumann představitelům města Lvov činnost Market Connect, s.r.o., která se specializuje na integrovaná poradenská řešení. Společnost nabízí inovativní české technologie a řešení pro chytrá města, inteligentní dopravu, životní prostředí a obnovitelné zdroje energie. Tyto technologie se již používají například v Moldavsku, Gruzii a Bosně a Hercegovině.

Oba semináře byly uspořádány s pomocí Generálního konzulátu České republiky ve Lvově.

Vladimír Kadlec, Vitalij Markovyč, Generální konzulát České republiky ve Lvově