deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: DGAP
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Generální konzulka Kristina Larischová hostem DGAP na téma českého předsednictví v Radě EU se zaměřením na boj proti dezinformacím a bezpečnost kyberprostoru.

Německá společnosti pro zahraniční politiku (DGAP) Forum Severní Porýní-Vestfálsko zahájila nový diskusní formát s názvem DGAP Lounge a jeho první edici uspořádala dne 14. září 2022 tématu hybridních hrozeb, boje proti dezinformacím a svobodě slova.

V düsseldorfském Průmyslovém klubu se sešlo k diskusi nad aktuálními otázkami nové geopolitiky, hybridní války, příležitostmi pro evropský obranný průmysl a prioritami českého předsednictví v EU na 40 hostů, kteří diskutovali se třemi přednášejícími: ředitelem oddělení IT a CyberSecurity v Deutsche Welle p. Ingo Mannteufelem, vedoucím divize Business Development Europe ve společnosti Rheinmetall AG p. Dr. Charlesem Philippem Graf Dijon de Monteton a českou generální konzulkou v Düsseldorfu Kristinou Larischovou. 

Diskusi moderovali Lenka Heimöller, předsedkyně DGAP Forum NRW/Düsseldorf & Jonas Abs, předseda DGAP Forum NRW/Bonn.

Na fotce: (zleva) Jonas Abs, DGAP Forum Bonn, Dr. Charles Philippe Graf Dijon de Monteton, Rheinmetall, Lenka Heimöller, DGAP Forum Düsseldorf, Kristina Larischová, generální konzulka ČR, Ingo Mannteufel, Deutsche Welle

Více k formátu viz DGAP Lounge | DGAP