Jednání ministrů životního prostředí ČR a Saska
19.05.2026 / 08:25 | Aktualizováno: 19.05.2026 / 08:30
Ministr životního prostředí České republiky Igor Červený se dne 15. května 2026 sešel v Drážďanech se svým saským protějškem, ministrem životního prostředí a zemědělství Georg-Ludwigem von Breitenbuchem. Pan ministr informoval saskou stranu především o plánech výstavby vodního stupně Děčín a pozici ke splavnění Labe.
