česky  english 

rozšířené vyhledávání

O nás


KONTAKTY


NAŠE ADRESA

EMBASSY OF THE CZECH REPUBLIC
3900 SPRING OF FREEDOM STREET NW
WASHINGTON DC 20008-3803

Tel.: (202) 274-9100
E-mail.: washington@mzv.gov.cz

 


Pokud potřebujete informace o státním občanství, vydávání pasů, vydávání matričních dokladů, ověřování dokladů, cestování a jiných konzulárních otázkách, seznamte se nejprve s příslušným článkem na našem webu a poté se obraťte přímo na pracoviště konzulárního oddělení velvyslanectví, které má danou problematiku na starosti.
 

KONTAKTY NA KONZULÁRNÍ ODDĚLENÍ
 


Zpracování a ochrana osobních údajů na MZV ČR

Ministerstvo zahraničních věcí ČR při plnění svých úkolů zpracovává a chrání osobní údaje v souladu s jeho povinnostmi vyplývajícími z platných právních předpisů týkajících se zpracování a ochrany osobních údajů. Jeho povinnosti jsou stanoveny zejména v obecném nařízení o ochraně osobních údajů a zákonu o zpracování osobních údajů.

Zpracování a ochrana osobních údajů na MZV ČR


Jak se k nám dostanete:


Velvyslanectví České republiky se nachází v severozápadní části Washingtonu, mezi Connecticut Avenue a Rock Creek Parkway. Přijíždíte-li autem z centra severně po Connecticut Avenue, odbočte doprava na Tilden St., sjeďte z kopce a zatočte doprava na ulici Spring of Freedom.

Pokud přijíždíte metrem, cesta ze stanice metra na velvyslanectví vám bude pěšky trvat asi 20 minut. Použijte červenou linku a vystupte na stanici Van Ness. Pokračujte po Connecticut Ave. směrem na jih do centra, zabočte doleva na ulici Tilden, sejděte z kopce a po cca 600 metrech zatočte doprava do ulice Spring of Freedom.

Případně je možné použít autobusové linky L1 či L2 a vystoupit na zastávce Connecticut Ave + Tilden St. Poté je třeba, jak již bylo uvedeno v předchozím odstavci,  jít směrem dolů po ulici Tilden a po cca 600 metrech zatočit doprava do ulice Spring of Freedom. Oplocený areál velvyslanectví budete mít po pravé ruce. Zde se ohlaste na vrátnici, která se nachází u hlavní brány.


EMBASSY OF THE CZECH REPUBLIC, 3900 SPRING OF FREEDOM LN NW, WASHINGTON DC 20008

 

MAPA

MAPA

 

MAPA (GIF, 42 KB)