монгол  česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Unplash
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Velvyslanectví ČR v Ulánbátaru uspořádalo prezentaci české firmy Compelson pro Policii Mongolska

Dne 7. března 2023 se v prostorách Policie Mongolska konala prezentace firmy Compelson, jež nabízí řešení pro správu, přenos a vyšetřování mobilních telefonů, chytrých hodinek a internetových uložišť. Hlavním cílem akce bylo představit řešení společnosti Compelson a iniciovat komerční spolupráci s Policií Mongolska.

Prezentace se konala na Policii Mongolska a byla zaměřena na software MOBILedit, který dokáže editovat obsah mobilních telefonů a slouží milionům uživatelů a firem ke správě a pokročilému využití mobilů. Produkty této společnosti používají také armády, policisté a nezávislí vyšetřovatelé z celého světa již od roku 1996.

Obchodní zástupce firmy Compelson, pan Václav Pala, se ke schůzce připojil formou video hovoru z Prahy a produkty společnosti detailně představil. Zástupci mongolské policie projevili velký zájem o akci. Důkazem toho byla hojná účast z řad vedoucích představitelů různých specializovaných odborů, jako jsou jednotky pro vyšetřování kybernetické kriminality, kriminální policie a vyšetřování trestných činů proti životu a zdraví.

Vardan Khachatryan, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Ulánbátaru

 

Compelson

Compelson

Compelson

Compelson