english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Aktuální nabídka studijních stáží na Velvyslanectví ČR v Tel Avivu

Velvyslanectví nabízí možnost studijních stáží na politickém úseku velvyslanectví se zaměřením na obory veřejná diplomacie, public relations, kultura či obchod na období od října 2023 do ledna 2024.

Studijní stáž na Velvyslanectví ČR v Tel Avivu - říjen 2023 až leden 2024

Studijní stáž na Velvyslanectví ČR v Tel Avivu - říjen 2023 až leden 2024

Stáží se mohou účastnit zejména studenti českých i zahraničních vysokých škol (žadatelem může být student na VŠ v bakalářském, magisterském nebo na magisterské studium navazujícím doktorském studijním programu; absolvent bakalářského nebo magisterského studia nejpozději do jednoho roku po jeho ukončení (dokládá se potvrzením o studiu nebo dokladem o úspěšném absolvování studia)). Stáž se neumožňuje při distanční formě studia a nesmí překročit 6 měsíců na jednom zastupitelském úřadě. Požadujeme znalost anglického jazyka na úrovni C1/C2, znalost hebrejského jazyka je výhodou.

Uchazeč o stáž zašle na emailovou adresu michal_dvorak2@mzv.cz motivační dopis, vyplněnou a podepsanou žádost o studijní stáž na ZÚ (viz příloha níže) a doplní ji požadovanými dokumenty (postačí scany). Žádosti zasílejte nejpozději do 13. 8. 2023.

Stáží se nezakládá pracovněprávní vztah a nevzniká při ní nárok na plat ani na sociální a zdravotní pojištění. Náklady spojené se stáží (doprava, pobyt, strava apod.) hradí vysílající organizace nebo stážista sám. Na stáž není právní nárok.

Žádost o studijní stáž (DOC, 94 KB)

Prohlášení o souhlasu zpracování osobních údajů (DOC, 41 KB)

Prohlášení o svéprávnosti (DOC, 29 KB)