česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Veletrh interiérového designu proběhne v Dillí

Kdy: 16.09.2019 - 20.09.2019, Kde: Dillí

Ve dnech 16. až 20. října 2019 se v hlavním městě Indie uskuteční již 48. ročník veletrhu indického nábytku, textilních výrobků, dekorací a interiérového designu IHGF Delhi Fair. Zúčastní se ho přední indičtí výrobci a exportéři z oboru, kteří “pod jednou střechou” představí své inovativní, ale I tradiční produkty. Tato pětidenní akce patří nejvýznamnější události v této oblasti a představuje příležitost pro importéry, designéry a obchodníky z celého světa.

 

Veletrh představí novinky na trhu v oblasti designu, materiálů a módních barev. Veletrh je zaměřen na 14 hlavních sektorů, například na zahradní a bytový nábytek, vzdělávací hračky a hry, dárky a dekorace, osvětlení, koberce, domácích potřeby a další doplňky pro domácnost. Návštěvníci se můžou těšit na více než 3000 indických vystavovatelů.

Registrace pro návštěvníky je zdarma a pořadatelé rovněž zajistili zvýhodněné ceny vybraných hotelů a bezplatné kyvadlovou dopravy z ubytování na výstaviště.

 

Picture

 

Více informací naleznete na webových stránkách Rady pro podporu exportu řemeslných výrobků anebo přímo na stránkách IHGF veletrhu. Pro rezervaci ubytování kontaktujte přímo pořadatele hotels@epch.com či se můžete obrátit na ekonomický úsek Velvyslanectví České republiky v Dillí.

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí