česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Obchodní fórum EU-Nepál – příležitost pro české firmy

Kdy: 15.05.2024 09:00 - 16.05.2024 18:00, Kde: Káthmándú, Nepál

V nepálském Káthmándú se uskuteční ve dnech 15. a 16. května 2024 druhý ročník Obchodního fóra EU - Nepál (EU-Nepal Business Forum), které umožní firmám z ČR seznámit se s investičními příležitostmi v Nepálu a navázat kontakt s místními firmami. Jako prioritní sektory byly pro letošní ročník vybrány energetika (zejména hydroenergetika), informační technologie, zemědělství, turismus a start-upy. Akci organizuje Delegace EU v Nepálu ve spolupráci s Evropskou hospodářskou komorou v Nepálu a nepálským ministerstvem průmyslu a obchodu u příležitosti 50. výročí navázání diplomatických vztahů mezi EU a Nepálem. Fóra je možné zúčastnit se také virtuálně.

Datum konání: středa 15. a čtvrtek 16. května 2024

Místo konání: Káthmándú, Nepál (možnost účasti online)

Registrace: zdarma zde, podléhá schválení organizátorů

Web: https://eunepalbusinessforum.com/

Obchodní fórum EU - Nepál je příležitostí především pro české firmy působící v jednom ze zmíněných prioritních sektorů  jako je energetika, IT, zemědělství, turismus nebo start-upy.

Na loňský první ročník fóra zavítalo na 300 účastníků z EU a Nepálu a i letos je očekávána velká účast. Dvoudenní program nabídne diskuzní panely a četné příležitosti k navázání nových kontaktů. Účast je zdarma, ale podléhá nutnosti registrace a následného schválení ze strany organizátorů. Účast je možná osobně nebo online.

V případě zájmu nebo dotazů se neváhejte obrátit na zástupce Delegace EU v Nepálu pana Mima Hamala (mim.hamal@eeas.europa.eu), třetího tajemníka ZÚ Dillí pana Adama Podholu (adam.podhola@mzv.gov.cz) nebo Honorárního generálního konzula ČR v Nepálu pana Vishnu Kumara Agarwala (kathmandu.honorary@mzv.gov.cz).