česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Nepal Board of Investment
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Nepál pořádá investiční fórum

Kdy: 28.04.2024 09:00 - 29.04.2024 18:00, Kde: Káthmándú, Nepál

Velvyslanectví ČR v Indii informuje české firmy o konání 3. ročníku Nepálského investičního fóra (Nepal Investment Summit, NIS), které se bude konat od 28. do 29. dubna 2024 v Káthmándú v Nepálu. Toto fórum nabídne firmám z ČR jedinečnou šanci prozkoumat aktuální investiční a obchodní příležitosti v Nepálu a získat klíčové partnery ve státní správě, soukromém sektoru a rozvojových finančních institucí

Datum konání: Neděle 28. dubna – Pondělí 29. dubna 2024

Místo konání: Káthmándú, Nepál

Registrace: Zdarma (zde)

Web: https://investinnepal.gov.np/  

První den fóra poskytne detailní pohled na investiční prostředí v Nepálu, zatímco druhý den se bude věnovat specifickým sektorům, jako jsou čistá energetika, zelená ekonomika, turismus, zpracovatelský průmysl, doprava, IT a další. NIS představuje významnou platformu pro setkání s klíčovými zástupci nepálské vlády, soukromého sektoru a rozvojových organizací. Účast na fóru potvrdil i předseda vlády Nepálu, P. K. Dahal. Hlavními organizátory jsou Investiční rada Nepálu a Federace nepálských obchodních a průmyslových komor.

České firmy mohou najít především uplatnění v oblastech hydroenergetiky, civilního letectví, IT nebo zemědělství.

Pro více informací o programu, registraci a možnostech účasti navštivte oficiální webové stránky NIS.

V případě zájmu nebo dotazů se neváhejte obrátit na politicko-ekonomického diplomata ZÚ Dillí pana Adama Podholu (adam.podola@mzv.gov.cz) nebo na Honorárního generálního konzula ČR v Nepálu pana Vishnu Kumara Agarwala (kathmandu.honorary@mzv.gov.cz).