česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: FICCI
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Konference FICII LEADS 2021 se uskuteční virtuálně

Kdy: 14.09.2021 - 15.09.2021

Po úspěšném ročníku v roce 2020, kdy se Česká republika zúčastnila jako partnerská země, se i v roce 2021 uskuteční konference obchodní komory FICCI nazvaná LEADS 2021. Program dvoudenní akce je virtuální a tedy vhodný i pro online přístup z České republiky bez nutnosti cestovat. Koná se ve dnech 14. – 15. září 2021.
 

Podtitul ročníku LEADS 2021 je “Přehodnoťte pohled na svět” a přináší 12 geograficky orientovaných bloků jako je Evropa, Latinská Amerika, Afrika, státy SNS či ASEAN.

LEADS znamená:  

L – Leadership - Vedení pro globální prosperitu

E - excelence - Vyniknutí

A - Adaptabilita

D – Diversity - Rozmanitost pro inkluzí podmíněný růst

S – Sustainability - Udržitelnost jako samozřejmost pro ekonomický růst

Akce bude zahájena Piyush Goyalem, ministrem obchodu a průmyslu Indie a zároveň ministrem spotřebitelských otázek, potravin a veřejné distribuce, dále Amitabh Kantem, CEO vládního think-tanku Niti Aayog či státním ministrem pro atomovou energii Jitendra Singhem.  Loňského ročníku LEADS 2020 se zúčastnilo více než 44 zemí, jako partnerská  země mezi nimi i Česká republika.   

Registrace za cenu 50 USD je možná na adrese: https://registrations.ficci.com/FICCILEADS2021/online-registration.asp případně kontaktujte obchodní úsek našeho velvyslanectví, které rádo ověří možnost slevy v návaznosti na počet přihlášených. V tom případě nás kontaktujte na Milan_Dostal@mzv.cz

 

přílohy

Program akce 217 KB PDF (Acrobat dokument) 2.8.2021