česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.ireeindia.com
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

IREE 2019 – největší železniční veletrh Asie se opět představí v Dillí

Kdy: 22.10.2019 - 24.10.2019

V moderním komplexu Aerocity blízko dillíského letiště se bude konat v dnech 22. až 24. října 2019 další, tentokrát již 13. ročník stěžejního veletrhu zaměřeného na železniční technologie, dopravu a infrastrukturu s názvem IREE 2019 (International Railway Equipment Exhibition – Mezinárodní výstava železničních zařízení). Před dvěma lety se veletrhu jako partnerská země zúčastnila i Česká republika, o jejíž technologie je v Indii stále velký zájem.  
 

Veletrh IREE představuje unikátní příležitost pro navázání obchodních kontaktů. Na největším asijském veletrhu železniční dopravy se očekává účast zhruba dvaceti zemí včetně těch technologicky nejvyspělejších v čele s Německem, Japonskem a Korejskou republikou, které na veletrhu vystaví své nejnovější železniční technologie a produkty.

 

Ilustrační foto

 

 

Indický železniční sektor skýtá nemalé možnosti, jelikož se vláda dlouhodobě snaží o rozšíření, elektrifikaci a celkovou modernizaci železniční infrastruktury a vozového parku. V Indii se nachází třetí nejdelší železniční síť světa o celkové délce 66 000 km a do konce roku 2019 vláda zamýšlí investovat 120 miliard amerických dolarů. Železnice je zároveň hlavním přepravcem v nákladní dopravě, u uhlí se jedná až o 90 % objemů. Indické železnice zaměstnávají 1,3 mil. zaměstnanců, přepraví denně 23 mil. zákazníků v 21 000 vlacích vypravených denně.

Více informací naleznete na: www.ireeindia.com či v přiložené brožuře.

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí

přílohy

Informační brožura 2 MB PDF (Acrobat dokument) 12.6.2019