česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: MZV
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

MZV ČR zveřejnilo výsledky lokálních transformačních projektů pro rok 2023

Ministerstvo zahraničních věcí ČR zveřejnilo výsledky výběrového řízení pro realizaci lokálních transformačních projektů (LTP) pro rok 2023 a pro Velvyslanectví ČR v Novém Dillí (ZÚ Dillí) nebyl pro rok 2023 doporučen k finanční podpoře žádný z předložených projektů. V rámci výběrového řízení LTP pro rok 2023 bylo MZV ČR posouzeno celkem 59 žádostí ze zastupitelských úřadů, z nichž se ministerstvo rozhodlo podpořit 25 projektů v celkové hodnotě 9 milionů Kč.  

ZÚ Dillí obdržel na základě výzvy k předkládání LTP celkem 33 žádostí z Indie, Bangladéše a Nepálu. Z 33 obdržených žádostí splnilo základní kritéria pouze 19 projektů. Hodnotící komise ZÚ Dillí následně doporučila MZV ČR 3 projekty k realizaci. Žádný z nich bohužel neuspěl v konkurenci s dalšími předloženými projekty na zastupitelských úřadech ČR ve světě a nezíská finanční prostředky k realizaci.

Velvyslanectví ČR v Novém Dillí děkuje všem žadatelům za předložení projektových návrhů. Informace o výzvě pro podávání lokálních transformačních projektů pro rok 2024 budou zveřejněny v říjnu 2023 na webových stránkách Velvyslanectví ČR v Dillí. Žadatelé mohou konzultovat své projektové záměry s diplomatickým pracovníkem ZÚ Dillí na emailové adrese: adam_podhola@mzv.cz