česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Volby do Evropského parlamentu 2024 - vylosovaná čísla pro označení hlasovacích lístků politických stran, politických hnutí a koalic

Státní volební komise vylosovala na svém jednání dne 23. dubna 2024 čísla pro označení hlasovacích lístků politických stran, politických hnutí a koalic pro volby do Evropského parlamentu, které se budou konat na území České republiky ve dnech 7. a 8. června 2024. 

Velvyslanectví České republiky v Manile si přeje informovat, že Státní volební komise na svém jednání dne 23. dubna 2024 vylosovala čísla pro označení hlasovacích lístků politických stran, politických hnutí a koalic pro volby do Evropského parlamentu, které se budou konat na území České republiky ve dnech 7. a 8. června 2024. 

Připojujeme soubor (PDF, 192 KB)s informací o vylosovaných číslech politických stran, politických hnutí a koalic v rámci voleb do Evropského parlamentu v červnu 2024.

Další informace k volbám do Evropského parlamentu v červnu 2024 na území České republiky lze nalézt na webových stránkách Ministerstva vnitra