english  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Bontonfilm Studios
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Film Prvok, Šampón, Tečka a Karel na Evropském filmovém festivalu 2022 v Hongkongu

V rámci Evropského filmového festivalu v Hongkongu bude letos k vidění komedie od Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel.

Evropský filmový festival v Hongkongu každoročně pořádají generální konzuláty zemí EU a Švýcarska v Hongkongu, Kancelář EU v Hongkongu spolu s místním partnerem Broadway Cinematheque.  K vidění letos bude v období od 15. do 31. 7. 2022 celkem 18 evropských filmů. Podrobný program je k nalezení zde

Generální konzulát ČR v Hongkongu zvolil pro tento rok komedii Prvok, Šampón, Tečka a Karel od spisovatele a režiséra Patrika Hartla. 

V příběhu Prvoka, Šampóna, Tečky a Karla si čtyři kamarádi ve středním věku přiznají, že nežijí tak, jak si představovali.
A rozhodnou se vyřešit svou krizi provokativní hrou s téměř nesplnitelnými úkoly. Jak čtyřicátník zjistí, jestli je opravdovej chlap? Jak zabrání korozi svých ideálů, rozplynutí snů a scvrkávání varlat? Prvok, Šampón, Tečka a Karel se pokusí najít v sobě odvahu udělat pořádnou kravinu jako zamlada. Nebo aspoň odvahu za všech okolností říkat to, co si opravdu myslí. Kdo splní úkol, je chlap.
..

Lístky je možné zakoupit zde.