english  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Koninklijke Metaalunie
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Nizozemsko - výzva k účasti na podnikatelském semináři v sektoru kovoprůmyslu v Haagu

(Archivní článek, platnost skončena 12.03.2018 / 13:15.)

Velvyslanectví České republiky v Haagu ve spolupráci s nizozemským svazem podniků v kovoprůmyslu Koninklijke Metaalunie vyzývá české subjekty k účasti na podnikatelském semináři v sektoru kovoprůmyslu, který proběhne dne 19. března 2018 v prostorách velvyslanectví ČR v Haagu. Účast na semináři lze spojit s následnou návštěvou veletrhu ESEF 2018 v nedalekém Utrechtu.

Velvyslanectví České republiky v Haagu nabízí českým společnostem v sektoru kovoprůmyslu možnost účasti na podnikatelském semináři s potenciálními nizozemskými partnery. Seminář se uskuteční v Haagu dne 19. března v 16:00 hod v prostorách velvyslanectví, po jeho ukončení bude následovat společenský podnik, který umožní neformální networking. Semináři bude předcházet návštěva vybrané výrobní firmy, která poskytne českým účastníkům ojedinělou možnost seznámit se s provozními podmínkami v nizozemském prostředí. Účast na nizozemské straně zajišťuje Koninklijke Metaalunie (viz: Metaalunie), největší nizozemský svaz malých a středních podniků v kovoprůmyslu, který sdružuje 13 tisíc členů s celkovým počtem 150 tisíc zaměstnanců.

Datum semináře bylo stanoveno s ohledem na termín konání strojírenského veletrhu ESEF 2018, který proběhne ve dnech 20. – 23. března 2018 na výstavišti Jaarbeurs v Utrechtu. Účast na podnikatelském semináři lze tedy spojit s následnou návštěvou tohoto veletrhu, na kterém bude mít ČR své oficiální zastoupení prostřednictvím stánku CzechTrade. Je tak možné využít zázemí stánku a přítomnosti pracovníků Czechtrade i obchodního oddělení velvyslanectví k dalším aktivitám. Mezinárodní veletrh ESEF 2018 je největším veletrhem v oblasti dodávek a subdodávek strojírenského průmyslu v Beneluxu a má tak i svůj mezinárodní přesah.

Akce byla zařazena mezi projekty na podporu ekonomické diplomacie ministerstva zahraničních věcí ČR pro rok 2018. Velvyslanectví ČR v Haagu uhradí náklady spojené s organizací semináře a poskytne českým účastníkům logistickou součinnost (cestovné a ubytování je v režii účastníků). Vyzýváme české společnosti, které mají o účast na semináři zájem, o jeho vyjádření na emailovou adresu: commerce_hague@mzv.cz . Prosíme o vyjádření zájmu do 16. února 2018.

Kontaktní osobou je ekonomický diplomat velvyslanectví ČR v Haagu Petr Kvaček (commerce_­hague@mzv.cz , tel. +3170 313 0014), na kterého se můžete obracet v případě potřeby dalších informací.


Petr Kvaček, ekonomický diplomat Zastupitelského úřadu ČR v Haagu