english  français  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Příležitost pro české firmy z oblasti IT: Pozvánka na webinář ICT a vývoj softwaru pro bankovní sektor Nigérie

Velvyslanectví České republiky v Nigérii, CzechTrade Nigérie a Pearly Bleuwaters International Limited (člen Obchodní a průmyslové komory Lagos) otevírají nové příležitosti pro české fintechové společnosti. Na setkání se zástupci nigerijského bankovního sektoru budou mít příležitost prezentovat své technologie a služby zástupcům všech velkých nigérijských bank (zaměření je zejména na fintech vč. kybernetické bezpečnosti a umělé inteligence). Přihlášky na setkání, které uvede J. E. velvyslanec ČR v Nigérii pan Zdeněk Krejčí, je třeba zaslat do 22. prosince 2023.

Proč Nigérie

  • ICT sektor se v Nigérii stal významným přispěvatelem do ekonomiky země. Zahrnuje vytváření, nasazení a správu produktů a služeb souvisejících s technologiemi.
  • V posledních letech dochází k výraznému růstu ICT sektoru v Nigérii, přičemž poptávka není ani zdaleka saturována.


Účastníci nigérijského bankovního sektoru

 

Vaše přihlášky zasílejte na adresu vojtech.rejmis@czechtrade.cz nejpozději do 22. 12. 2023. Na akci je omezená kapacita (v programu se počítá s prezentací max. 6 českých subjektů). Rozhodujícím kritériem pro připuštění k prezentaci nigerijským bankám v rámci programu akce bude datum přijetí přihlášky.

přílohy

Pozvánka a přihláška na webinář ICT 388 KB PDF (Acrobat dokument) 14.12.2023