монгол  česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Mongolská národní univerzita vyhlašuje programy Letní školy 2015

Zájemci o účast v programech Letní školy 2015 mají možnost si vybrat v rámci třítýdenních kurzů jednu ze tří možností: zdokonalit se v mongolském jazyce a prohloubit si znalosti z oblasti kultury, rozšířit si poznatky z oblasti archeologie a antropologie či prohloubit si vědomosti z těžebního průmyslu.

Podmínkou je absolvování magisterského či doktorského studia a odborný zájem o účast v kurzu. Předpokládá se dobrá znalost anglického jazyka, osvědčení se nevyžaduje. Registrační poplatek činí 20 USD, celkový poplatek, zahrnující ubytování, stravu, studijní materiály a přednášky akademických funkcionářů a expertů, je 1650 USD. V této ceně nejsou započítány náklady na dopravu do Mongolska a zpět, pojištění a kapesné. Po ukončení kurzu účastníci získají osvědčení.

Vzhledem k tomu, že vláda Mongolska zrušila svým nařízením č. 186 s účinností od 12. června 2014 zatím přechodně do konce roku 2015 vízovou povinnost pro občany vybraných států včetně České republiky za předpokladu, že jejich pobyt nepřesáhne 30 dnů, při splnění této podmínky není třeba pro uchazeče – české státní příslušníky v případě účasti na kurzu vízum.    

S podrobnostmi k účasti v nadcházejících kurzech včetně dojmů několika uchazečů z Letní školy 2014 se zájemci mohou seznámit v příloze.  

přílohy

Summer school 2015 9 MB PDF (Acrobat dokument) 2.3.2015