english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Obnovení úředních hodin na konzulárním oddělení Velvyslanectví ČR v Tel Avivu od 18.05.2020

(Archivní článek, platnost skončena 27.07.2021.)

Od pondělí 18.05.2020 je pro veřejnost znovu otevřeno konzulární oddělení velvyslanectví. Osobní návštěva je možná pouze na základě předem sjednaného termínu ve všech agendách. Vízové oddělení zůstává do odvolání uzavřeno.

Velvyslanectví ČR v Tel Avivu obnovuje od 18.05.2020 úřední hodiny pro veřejnost na konzulárním oddělení.

Osobní návštěva za účelem konzulárních úkonů (agenda cestovních dokladů, ověřování, Czech Point, matriky a státního občanství) bude možná pouze na základě předem sjednaného termínu prostřednictvím e-mailové adresy: consulate_telaviv@mzv.cz a po jeho následném potvrzení ze strany konzulárního oddělení. Objednat se lze též telefonicky v pracovní dny od 09:00 - 16:00 hodin na čísle +972 3 691 8282.

Dle Usnesení vlády ČR č. 511 ze dne 04.05.2020 je vízová agenda na Velvyslanectví ČR v Tel Avivu i nadále přerušena. Harmonogram obnovení vízové agendy se aktuální připravuje a bude včas zveřejněn. Jeho podoba bude záviset na vývoji v ČR a v Izraeli.

Důležité upozornění:

Při jednání v prostorách konzulárního oddělení je nutno v souladu s hygienicko-epidemiologickými opatřeními používat ochranné prostředky pro zakrytí úst a nosu (rouška, šála, šátek), použít dezinfekci při vstupu do čekárny, případně používat rukavice, dodržovat odstupy mezi žadateli a do prostor konzulárního oddělení vstupovat pouze na vyzvání (řídit se pokyny pracovníků konzulárního oddělení).