english  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Předvánoční prezentace českého skla v Sydney

Dne 13. 12. 2016 zorganizoval Generální konzulát v Sydney ve spolupráci se zahraniční kanceláří CzechTrade v Sydney předvánoční prezentaci českého skla. Prezentační akce se uskutečnila za přítomnosti generální konzulky České republiky v Sydney paní Hany Flanderové a ředitele zahraniční kanceláře CzechTrade v Sydney pana Vojtěcha Helikara.
 

Pan Paul Hesse, majitel společnosti Bohemia Crystal Australia, která je největším dovozcem a prodejcem českého skla v Austrálii, seznámil přítomné s historií českého sklářství a s novými trendy v české sklářské výrobě. Hosté prezentace si v reprezentačních prostorách společnosti mohli prohlédnout celou řadu kolekcí českého skla a také si výrobky za zvýhodněné ceny zakoupit. Firma Bohemia Crystal Australia reprezentuje již řadu let v Austrálii přední české sklářské firmy jako jsou např. firma Crystalex CZ nebo Crystal Bohemia.

Během prezentace se hostům představila i firma Kitl Australia, která již druhým rokem dováží do Austrálie bylinné sirupy firmy Kitl s.r.o. z Jablonce nad Nisou, a účastníci prezentace tak měli možnost ochutnat mátový, zázvorový, bezový, grepový a višňový sirup.

Na předvánoční prezentaci nechyběla ani ochutnávka vánočního cukroví a české vánočky.

 

Kitl a cukroví

Kitl a cukroví

 

 

 

Mgr. Michaela Jeřábková, ekonomický diplomat, Generální konzulát ČR v Sydney

 

Galerie


Předvánoční prezentace českého skla