česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Prezentace turistického potenciálu Česka v Indii

Kdy: 11.09.2017 20:00 - 15.09.2017 18:00, Kde: Dillí, Bengalúru, Mumbaí

Velvyslanectví České republiky společně s agenturou CzechTourism  plánuje sérii seminářů na podporu cestovního ruchu a prezentace Česka jako “Země příběhu”. Roadshow proběhne rovněž za účasti zástupců hotelů, cestovních kanceláří a destinačních manažerů a to v Novém Dillí, Bengalúru a Mumbaí, ve dnech 11. – 15. září 2017. Smyslem prezentací i doprovodných B2B setkání je přiblížit indické klientele krásy Česka a navázat cenné kontakty s místními cestovními kancelářemi.
 

 


Roadshow po Indii se uskuteční v následujících městech:

 

Dillí – hotel Eros Shangri-la, 12. září v 11,00

Bengalúru – hotel Shangri-la, 13. září v 11,00

Mumbaí – hotel ITC Grand Central Hotel, 15. září v 11,00

 

Olomouc

 

Česká republika vykazuje téměř 40-ti procentní meziroční nárůst ubytování indických turistů, což svědčí o velké poptávce. Vzhledem k sílící střední třídě a rostoucí oblibě cestování je potenciál indického trhu obrovský. Stabilní nárůst je predikován i do budoucna a smyslem roadshow je tento potenciál rozvinout a navázat důležité kontakty za podpory vládní agentury CzechTourism i Velvyslanectví České republiky v Dillí.

V případě zájmu profesionálů z oblasti cestovního ruchu o roadshow v Indii, kontaktujte prosím pracovníka ambasády Dillí Milana Dostála (Milan_Dostal@mzv.cz ).