česky  english 

rozšířené vyhledávání

Kontaktní informace Velvyslanectví ČR v Dillí a Infolinka vízového a konzulárního oddělení

Adresa, kontakty a úřední hodiny vízového a konzulárního oddělení Velvyslanectví ČR v Dillí

Poštovní adresa: Velvyslanectví České republiky v Dillí, 50 M Niti Marg, Chanakyapuri, 110 021 Dillí, Indie

Telefony

+91-11- 2415 5265 (infolinka konzulárního oddělení)

Infolinka je k dispozici každý pracovní den (kromě státních svátků) od 14:00 do 15:00 hodin indického času.

Slouží k zodpovídání obecných dotazů týkajících se vízového a pobytového procesu. Jejím účelem není zodpovídání dotazů týkající se současného statusu jednotlivých vízových a pobytových žádostí a takovéto dotazy nebudou zodpovídány. Infolinka neslouží k telefonickému objednávání k osobnímu podání vízových a pobytových žádostí. 

Fax: +91-11-2415 5270

E-mail:

newdelhi.shortterm@mzv.gov.cz

Tato e-mailová adresa slouží pro komunikaci s konzulárním oddělením ohledně krátkodobých schengenských víz. Jakékoliv dotazy týkající se současného statusu jednotlivých vízových žádostí nebudou konzulárními úředníky zodpovídány.

newdelhi.longterm@mzv.gov.cz

Tato e-mailová adresa slouží pro komunikaci s konzulárním oddělením ohledně dlouhodobých víz, dlouhodobých / trvalých pobytů, zaměstnaneckých / modrých karet. Jakékoliv dotazy týkající se současného statusu jednotlivých vízových žádostí nebudou konzulárními úředníky zodpovídány.

Podotýká se, že na konzulární oddělení Velvyslanectví ČR v Dillí se denně obracejí desítky žadatelů. Pro případ, že se nedovoláte, doporučujeme zformulovat vaši žádost písemně a zaslat ji e-mailem.

 

V PŘÍPADĚ NOUZE se občané České republiky mohou po pracovní době konzulárního oddělení obracet na pracovníky ambasády na níže uvedeném telefonním čísle:  +91 99 10 99 94 60

Toto telefonní číslo je občanům České republiky k dispozici kdykoli mimo pracovní dobu konzulárního oddělení. V případech nouze (např. ztráta nebo odcizení cestovních dokladů, nehoda, úraz apod.). 

TATO LINKA NESLOUŽÍ K ZODPOVÍDÁNÍ DOTAZŮ TÝKAJÍCÍCH SE VÍZ !!!

Provozní hodiny Velvyslanectví ČR v Dillí: pondělí – pátek 8:00 - 16:30 hod

pondělí - čtvrtek

9:00 - 16:00 - příjem žádostí o dlouhodobá víza, dlouhodobé/trvalé pobyty a zaměstnanecké/modré karty (pouze po předchozím objednání)

14:00 - 16:00 - příjem dodatečných dokladů do již akceptovaných žádostí o dlouhodobá víza, dlouhodobé/trvalé pobyty a zaměstnanecké/modré karty, výdej písemností týkajících se krátkodobých a dlouhodobých víz, dlouhodobých/trvalých pobytů, zaměstnaneckých/modrých karet, výdej cestovních dokladů

Pátek

14:00 - 16:00 - příjem dodatečných dokladů do již akceptovaných žádostí o dlouhodobá víza, dlouhodobé/trvalé pobyty a zaměstnanecké/modré karty, výdej písemností týkajících se krátkodobých a dlouhodobých víz, dlouhodobých/trvalých pobytů, zaměstnaneckých/modrých karet


KONZULÁRNÍ  AGENDA     

Pro státoobčanskou, matriční a legalizační agendu a agendu cestovních dokladů, ověřování podpisů a vystavování zbrojních průvodních listů je nutné předchozí objednání na newdelhi.consulate@mzv.gov.cz

 

Velvyslanectví ČR v Dillí bude v roce 2024 uzavřeno během těchto českých a indických státních svátků:

1. ledna

26. ledna

8. března

25. března

29 března

1. dubna

11.  dubna

1. května

8. května

17. června

5. července

15. srpna

19. srpna

2. října

28. října

31. října

24. - 26. prosince


Podrobnější informace ke konzulární službě a k náplni její činnosti naleznete na adrese:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/konzularni_sluzba/index.html