deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: CzechTourism
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Meet Czechia: Prezentace České republiky v Mnichově 18. 4. 2024

Agentura CzechTourism Německo a Generální konzulát České republiky v Mnichově srdečně zvou na první networkingový večer MICE v Mnichově: 18. dubna 2024 od 17:30 v Café Reitschule. Akce se koná v rámci projektu ekonomické diplomacie a je určena německým partnerům, kteří zvažují pořádání firemních eventů v České republice.

Česká republika a Praha: Oblíbené MICE destinace pro německé organizátory akcí

Věděli jste, že Česká republika a její hlavní město Praha patří podle ICCA (2022) mezi 20 nejlepších konferenčních destinací na světě? Česká republika je známá svými cennými architektonickými památkami, z nichž sedmnáct již bylo uznáno organizací UNESCO jako světové dědictví. K dalším lákadlům  země v srdci Evropy patří její živá kultura, neodolatelná kuchyně, lázeňská tradice a četné akce: Například Brno, druhé největší české město, bylo vyhlášeno Evropským hlavním městem Vánoc 2024.

Česká republika nabízí širokou škálu konferenčních zařízení, od historických až po moderní. Plánovači akcí si mohou vybrat z řady kongresových center a hotelů, které mohou hostit velké konference. Stejně velký je i výběr krásných a zároveň neobvyklých event locations (např. velkolepých zámků nebo bývalých průmyslových areálů), která jsou ideální pro větší i menší skupiny.

 

MICE workshop s interaktivní prezentací o podobnostech a rozdílech mezi bavorskou a českou kuchyní.

Vzbudili jsme ve vás prvotní zájem o Českou republiku jako destinaci MICE pro vaše akce? Nyní máte možnost se seznámit s kongresovou nabídkou a možnostmi incentivních a teambuildingových aktivit v České republice, a to přímo v Mnichově. Zjistěte, co je letos nového, načerpejte  inspiraci a seznamte se s 15 českými partnery z řad regionálních kongresových kanceláří, hotelů, kongresových center a agentur, kteří vám rádi pomohou s organizací vaší příští akce.

Ve spolupráci s CzechTourism Německo a Czech Convention Bureau vás zveme do útulné kavárny Café Reitschule v krásném prostředí Englischer Gartne. V dialogu s českými partnery můžete nejen objevovat nové a nepoznané, ale také hledat společnou řeč. Jeden společný bod jsme již objevili: Bavorsko a Česko sdílejí lásku k dobrému pivu a dobrému jídlu!

 

Přihláška na akci je možná pouze přes organizátora workshopu, agenturu Illerhaus Marketing https://illerhaus-marketing.com/meet-tschechien/