Ministr Zaorálek jednal s ministrem pro odchod Velké Británie z EU Davisem
,27.07.2017 / 18:19 | Aktualizováno: 27.07.2017 / 18:21
Ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek přivítal 25. července 2017 v Praze ministra pro odchod Velké Británie z EU Davida Davise. Hovořili o aktuálních postojích obou zemí k tématům spojeným s odchodem Velké Británie z EU. více ►