Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Přijďte na Den otevřených dveří Ministerstva zahraničních věcí
Foto: © MZV ČR / MFA CZ
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Přijďte na Den otevřených dveří Ministerstva zahraničních věcí

Kdy: 15.06.2024 , Kde: Praha, Černínský palác

Ministerstvo zahraničních věcí zve na Den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 15. června 2024. Návštěvníkům bude umožněno nahlédnout do prostor Černínského paláce. Poprvé v letošním roce budou na zahradě MZV připraveny stánky, kde se dozvíte informace o klíčových agendách české diplomacie.

Návštěvníci si budou moci prohlédnout reprezentativní části historické budovy Černínského paláce, včetně bytu Jana Masaryka. V prostorách Černínského paláce bude k vidění také AERO 50, vůz Edvarda Beneše, které používal během exilu v Londýně.

Na zahradě Černínského paláce budou připraveny stánky, kde budou mít návštěvníci příležitost hovořit přímo se zástupci MZV a diskutovat s nimi o důležitých otázkách. Program navíc oživí vystoupení zástupců MZV, interaktivní prvky, promítání, výstavy, živá hudba a soutěže (nejen) pro děti.

Na akci dorazí i ministr Jan Lipavský a další zajímaví hosté.

Vstup je volný. S sebou si, prosím, vezměte platný doklad totožnosti.

Z bezpečnostních důvodů nebude umožněn vstup do Černínského paláce osobám s velkými zavazadly a zbraněmi včetně nožů. Vnitřní trasa prohlídky Černínského paláce je bohužel nepřístupná pro kočárky. Na zahradu se s kočárky dostanete.

Odkaz na Facebookovou událost, kde naleznete bližší a aktuální informace o programu: https://www.facebook.com/share/XH82JNcqx5PXd3g3/

Těšíme se na setkání s Vámi!

.