česky  dansk  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: fmi.dk
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Nezmeškejte registraci na průmyslové dny Akviziční a logistické organizace dánského ministerstva obrany

Chcete-li představit svou produkci z oblasti vojenské a bezpečnostní techniky či vybavení pro ozbrojené síly zástupcům dánského ministerstva obrany, pak jedinečnou příležitostí k tomu budou průmyslové dny Akviziční a logistické organizace ministerstva obrany v srpnu 2023. 

Ve dnech 23. a 24. srpna 2023 proběhne v Ballerupu, jenž je součástí širšího předměstí Kodaně, další ročník průmyslových dnů Akviziční a logistické organizace dánského ministerstva obrany (DALO). Průmyslové dny DALO představují jedinečnou příležitost pro dánské a zahraniční výrobce a exportéry vojenské techniky, vybavení a materiálu, přilákat pozornost dánského ministerstva obrany. 

Vzhledem k velmi striktní politice Akviziční a logistické organizace ve vztahu ke kontaktům s potenciálními dodavateli, kdy jedinou cestou, jak DALO s nabídkou oslovit, je její zaslání na e-mailovou adresu organizace (a následné čekání na případnou zpětnou vazbu), jsou průmyslové dny v zásadě jedinou příležitostí k otevřenému a přímému dialogu zástupců obranného průmyslu s relevantními představiteli DALO a ministerstva obrany.

Z naší zkušenosti z předešlého ročníku průmyslových dnů můžeme potvrdit, že kapacita, již Super Arena v Ballerupu spolu s přilehlým prostranstvím a dalšími halami nabízí, nebyla vloni zdaleka plně využita a akce tak nabízí českým firmám z oblasti obranného a bezpečnostního průmyslu reálnou možnost připojit se k dalším yvstavovatelům na největší regionální akci svého druhu. 

Na průmyslové dny DALO se lze ovšem registrovat i jako návštěvník, což zástupcům českých firem umožní získat ucelenější představu o potenciálu průmyslových dnů pro jejich obchodní plány v Dánsku a na její základě pak zvážit případnou účast již v pozici vystavovatele na dalším ročníku.

Ministerstvo obrany Dánska sice prostřednictvím své Akviziční a logistické agentury deklaruje otevřenost obchodu trvale, přesto jsme přesvědčeni, že české firmy, mající skutečný zájem proniknout do Dánska v oblasti obranného a bezpečnostního průmyslu, by neměly své naděje vkládat pouze do vyhlašovaných tendrů či do často jednosměrné korespondence s DALO, ale měly by využít této jedinečné příležitosti.

Registrace na průmyslové dny DALO by měla být otevřena na stránkách akce každým dnem. Podrobnosti najdete v přiloženém souboru PDF. Nezmeškejte svou šanci. 

Autor: Oto Weniger

Pozvánka DALO Industry Days 2023 (PDF, 886 KB)