по-русски  česky  română 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Challenge Fund 2022: Přihlášky jsou otevřené

Partnerství pro cíle udržitelného rozvoje mezi Českou republikou a Rozvojovým programem OSN s radostí oznamuje, že byla otevřena výzva pro přihlášky do Challenge Fund 2022.

Cílem projektů Challenge Fund je přenos českých inovací do 6 partnerských zemí. Jedná se o Bosnu a Hercegovinu, Etiopii, Gruzii, Kambodžu, Moldavsko a Zambii. Podporované inovace mohou pocházet z mnoha oblastí od zdravotnictví, komunitního plánování po implementaci moderních technologií v dopravě. Více informací o proběhlých projektech a pravidlech programu najdete v portfoliu projektů na našich webových stránkách www.undp.cz.

Výzva Challenge Fund 2022 je určená českým soukromým firmám, univerzitám, výzkumným centrům a neziskovým organizacím. Žadatelé musejí mít lokálního partnera, aby byla zajištěna dlouhodobá udržitelnost projektů.

V rámci grantu je možno získat až 40 000 USD na roční projekt, podporu během realizace, a také reference od Rozvojového programu OSN (v případě úspěšné realizace).  Žadatelé musí také poskytnout minimální spolufinancování 20 %. Začátek implementace je předpokládaný na konec září 2022 a trvání projektu je 12 měsíců  Uzávěrka přihlášek je neděle 31.7.2022, 11:59 SEČ.

Pro více informací o nástroji Challenge Fund navštivte prosím webové stránkyLinkedIn  nebo napište na cup.applications@undp.org.  

Projekty jsou finančně podporované Ministerstvem zahraničních věcí České republiky z programu Zahraniční rozvojové spolupráce ČR.