english  español  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Delegace Senátu Parlamentu ČR navštívila Kolumbii

Ve dnech 7. - 11. června 2015 navštívila Kolumbii delegace Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu Parlamentu ČR vedená místopředsedou Senátu Z. Škromachem.

Delegace složená z místopředsedy Senátu Parlamentu ČR senátora Zdeňka Škromacha a senátorů Veroniky Vrecionové, Leopolda Sulovského a Petra Bratského navštívila během čtyřdenní návštěvy Kolumbie města Bogotu a Cartagenu de Indias, kde vykonali řadu pracovních jednání s představiteli kolumbijské administrativy. Kromě přijetí místopředsedkyní Senátu Národního kongresu Kolumbie paní Teresitou García byli přijati též v sídle Andského parlamentu jeho místopředsedou senátorem Luisem Fernandem Duque. Delegace byla též přijata Generálním prokurátorem Alejandrem Ordoňezem, náměstkem ministra dopravy Enriquem Natesem, náměstkem ministra zemědělství Juanem Pablem Díazem Granadosem a náměstkyní ministryně zahraničních věcí Patti Londoňo.

senat1

senat1

senat2

senat2

Kromě toho v Bogotě senátoři navštívili sídlo Meziamerického institutu pro spolupráci v zemědělství IICA a největší bogotské výstaviště Corferias.

senat3

senat3

senat4

senat4

V nádherném městě Cartagena de Indias byla delegace přijata starostou města Dionisiem Velézem a guvernérem departamentu Bolívar Juanem Carlosem Gossainem Rogninim. Jednala také v sídle Obchodní komory města Cartagena a navštívila cartagenský přístav.

senat5

senat5

senat6

senat6

Více informací z médií lze nalézt v následujících odkazech:

http://www.cancilleria.gov.co/en/newsroom/news/viceministra-relaciones-exteriores-se-reunio-delegacion-senadores-parlamento-republica

http://radiosuperpopayan.com/16018/noticias/colombia-y-republica-checa-buscan-fortalecer-balanza-comercial-de-productos-agropecuarios/

http://hsbnoticias.com/noticias/economia/colombia-fortalecera-el-intercambio-comercial-agropecuario-c-142185

http://eluniversal.com.co/sociales/almuerzo-delegacion-del-senado-de-republica-checa-196943